ONIS VISA
+38 067 842 99 66
Розрахувати ціну
Головна — Генератори

Каталог генераторів

Промислові дизельні генератори ONIS VISA 9–3000 кВА. Оберіть за потужністю, двигуном, виконанням і наявністю.
Знайдено: 282 · показано 241–270
Генератор ONIS VISA DS 900 B
ONIS VISA

DS 900 B

910 кВА · 728 кВт · Hyundai(Doosan) · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
6 432 000 грн
У виробництвіГенератор ONIS VISA DS 900 GX
ONIS VISA

DS 900 GX

910 кВА · 728 кВт · Hyundai(Doosan) · У кожусі
Базова комплектація
7 480 000 грн
У виробництвіГенератор ONIS VISA BD 1000 GX
ONIS VISA

BD 1000 GX

1000 кВА · 800 кВт · Baudouin · У кожусі
Базова комплектація
7 695 000 грн
Генератор ONIS VISA BD 1000 U
ONIS VISA

BD 1000 U

1000 кВА · 800 кВт · Baudouin · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
6 791 000 грн
Генератор ONIS VISA C 1000 U
ONIS VISA

C 1000 U

1000 кВА · 800 кВт · Cummins · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
9 169 000 грн
У виробництвіГенератор ONIS VISA YC 1000 GX
ONIS VISA

YC 1000 GX

1000 кВА · 800 кВт · Yuchai · У кожусі
Базова комплектація
7 695 000 грн
Генератор ONIS VISA YC 1000 U
ONIS VISA

YC 1000 U

1000 кВА · 800 кВт · Yuchai · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
6 791 000 грн
У виробництвіГенератор ONIS VISA C 1000 S
ONIS VISA

C 1000 S

1000 кВА · 800 кВт · Cummins · У кожусі
Базова комплектація
10 523 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1050 S
ONIS VISA

P 1050 S

1035 кВА · 828 кВт · Perkins · У кожусі
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
9 667 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1050 U
ONIS VISA

P 1050 U

1035 кВА · 828 кВт · Perkins · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
8 473 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1150 S
ONIS VISA

P 1150 S

1130 кВА · 904 кВт · Perkins · У кожусі
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
11 368 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1150 U
ONIS VISA

P 1150 U

1130 кВА · 904 кВт · Perkins · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
10 175 000 грн
Генератор ONIS VISA BD 1150 S
ONIS VISA

BD 1150 S

1150 кВА · 920 кВт · Baudouin · У кожусі
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
10 028 000 грн
Генератор ONIS VISA BD 1150 U
ONIS VISA

BD 1150 U

1150 кВА · 920 кВт · Baudouin · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
8 694 000 грн
Генератор ONIS VISA BD 1250 S
ONIS VISA

BD 1250 S

1250 кВА · 1000 кВт · Baudouin · У кожусі
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
10 809 000 грн
Генератор ONIS VISA BD 1250 U
ONIS VISA

BD 1250 U

1250 кВА · 1000 кВт · Baudouin · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
9 425 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1260 S
ONIS VISA

P 1260 S

1253 кВА · 1002 кВт · Perkins · У кожусі
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
12 785 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1260 U
ONIS VISA

P 1260 U

1253 кВА · 1002 кВт · Perkins · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
12 147 000 грн
Генератор ONIS VISA C 1250 U
ONIS VISA

C 1250 U

1260 кВА · 1008 кВт · Cummins · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
13 294 000 грн
Генератор ONIS VISA M 1280 U
ONIS VISA

M 1280 U

1260 кВА · 1008 кВт · Mitsubishi · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
12 283 000 грн
Генератор ONIS VISA C 1250 S
ONIS VISA

C 1250 S

1260 кВА · 1008 кВт · Cummins · У кожусі
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
15 145 000 грн
Генератор ONIS VISA M 1400 U
ONIS VISA

M 1400 U

1400 кВА · 1120 кВт · Mitsubishi · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
13 510 000 грн
У виробництвіГенератор ONIS VISA YC 1500 S
ONIS VISA

YC 1500 S

1500 кВА · 1200 кВт · Yuchai · У кожусі
Базова комплектація
12 768 000 грн
Генератор ONIS VISA BD 1500 U
ONIS VISA

BD 1500 U

1500 кВА · 1200 кВт · Baudouin · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
11 340 000 грн
Генератор ONIS VISA YC 1500 U
ONIS VISA

YC 1500 U

1500 кВА · 1200 кВт · Yuchai · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
11 442 000 грн
У виробництвіГенератор ONIS VISA BD 1500 S
ONIS VISA

BD 1500 S

1500 кВА · 1200 кВт · Baudouin · У кожусі
Базова комплектація
12 666 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1500 U
ONIS VISA

P 1500 U

1505 кВА · 1204 кВт · Perkins · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
14 050 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1500 S
ONIS VISA

P 1500 S

1505 кВА · 1204 кВт · Perkins · У кожусі
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
15 471 000 грн
Генератор ONIS VISA M 1500 U
ONIS VISA

M 1500 U

1550 кВА · 1240 кВт · Mitsubishi · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
15 390 000 грн
Генератор ONIS VISA P 1700 U
ONIS VISA

P 1700 U

1705 кВА · 1364 кВт · Perkins · Відкритий
● Під замовлення · від 6 тижнів
Базова комплектація
14 891 000 грн

Не знайшли потрібну модель?

Підберемо генератор під ваше завдання та порахуємо точну ціну.

Розрахувати ціну