ПРОМИСЛОВІ ДИЗЕЛЬНІ
ГЕНЕРАТОРИ

⚡Від 20 до 2 500 кВт⚡
⚡Зпроектовано і вироблено в Італії⚡
⚡Потужні ДГУ на виробництво ⚡
Наші клієнти довіряють NRG GROUP

Надійні промислові дизельні генератори
напряму від Італійського виробника

Купити промисловий генератор від ветеранів ринку енергозабезпечення— це економія коштів, часу, та нервових клітин — вже сьогодні і на роки постгарантійного обслуговування.
 • Офіційний ділер Visa SpA

  Visa SpA - один з лідерів по розробці та виробництву промислових дизельних генераторів не тільки в Італії, але на континеті і в світі. ЕнАрДжи Груп представляє продукцію цього європейського виробника понад 7 років.
  1
 • Якість в кожній деталі

  Як європейський виробник Visa S.p.A підлягає під дію багатьох технічних сертифікацій, ISO, та ГОСТів. Кожен дизельний генератор тестується при номінальному навантаженні у сучасних кімнатах тестування відповідно до процедури PO751-01.
  2
 • Наявність на складі в Києві

  На сезон 2023-2024 компанія ЕН АР ДЖІ ГРУП
  розпродає промислові дизель генератори Оніс Віза зроблені в 22 році. Отже ви можете забезпечити своє виробництво, готель, ресторан, офіс надійним джерелом електроенергіі в короткі строки.
  3
 • Повний спектр послуг

  Завдяки досвідченим інженерам з сотнями проектів в поважному послужному списку наші клієнти отримують максимум сервісу з мінімумом зусиль. Ми здатні фіналізувати проект від контракту до повного підключеня за тижні.
  4
 • Двигуни з Англіі та Німеччини

  Використовуються надійні двигуни таких відомих європейських брендів з Англії, Німеччини, Франціі, та Італіі, як Perkins, John Deerе, Deutz, Iveco, Baudouin, залежно від моделі.
  5
 • Ціна мас маркету за якість

  Ми розпродаємо склад, який було закуплено за часів 2022 року. Це унікальна можливість для наших клієнтів закупити преміальні якісні промислові дизельні генератори від Європейського виробника за ціною мас маркету.
  6

Популярні моделі
промислових дизель генераторів

Наші дизель генератори на підприємствах
та виробництвах України

Photo by Jacob
Отримайте наш каталог

Отримайте повний каталог дизельних

генераторів ONIS VISA від 20 до 2500 кВт.

Європейський виробник промислових дизель генераторів Visa S.p.A

Потужний європейський виробник промислових дизель генераторів

Провідна італійська компанія, що займається проектуванням та виробництвом високотехнологічних генераторних установок та електростанцій. Visa S.p.A на ринку з 1960 року, а зараз має розгалужену мережу та представлена ​​більш ніж у 100 країнах світу. Компанія стала символом ефективності та якості, її продукція відповідає всім міжнародним технічним вимогам та стандартам.


Visa SpA - це найоптимальніші рішення у різних галузях та сферах діяльності. Генератори ONIS VISA мають широкий модельний ряд потужністю від 9 до 2500 кВт. Вся техніка повністю виробляється в Італії, має високу якість та найкращі технічні властивості.

Промислові дизельні генератори для ресторанів,
готелей, офісів, магазинів

Завдяки надійності та безкомпромісній якості обладнання ONIS VISA нашими основними клієнтами є велики виробничі обєкти та аграрні холдінги країни

Дата-центри

Дата-центрам необхідна постійна подача живлення для підтримки в робочому стані пристроїв для зберігання інформації, а також систем вентиляції та кондиціонування в серверних приміщеннях. Резервні генератори допоможуть виробляти енергію необхідну кількість часу у разі аварії та до повного відновлення мережного електроживлення.

Телекомунікації

Сектор телекомунікацій - одна з найбільш динамічних галузей, що розвиваються. Наші дизель-генератори можуть використовуватися як основне джерело електроенергії для телекомунікаційних об'єктів завдяки використанню дизельних двигунів Perkins промислового класу, моторесурс яких складає 20 000 мотогодин без капітального ремонту.

Торгові центри

Торгові підприємства страждають від простоїв у разі відключення електроенергії, які ведуть до втрати грошей. Дизельні генератори стануть резервним джерелом живлення при аваріях. Це просте рішення щодо збереження безпеки торговельного центру, захисту доходів та запобігання збиткам усіх магазинів та підприємств торгового майданчика.

Будівництво

Будівельні об'єкти часто розташовані далеко від електромережі, яка буде підведена після закінчення будівельних робіт. Або відчувають необхідність у резервному джерелі енергії для працюючої на об'єкті техніки. Підберемо генератор для подачі електроенергії до будівельних об'єктів і підтримки постійного живлення в мережі на випадок неполадок, щоб роботи не припинялися.

Сільське господарство

Сільськогосподарська промисловість часто працює за умов віддаленості від електромережі. У такому випадку для роботи такої с/г техніки, як дощувальні машини та насосні станції необхідний дизельний генератор, який забезпечить подачу електроживлення до полів. Резервний же генератор забезпечить подачу електроенергії у разі аварійних ситуацій та підтримає роботу підприємства.

Готелі і ресторани

Для забезпечення комфорту постояльців та відвідувачів, підтримки роботи кухонного обладнання, вентиляції та кондиціювання, техніки та освітлення у ресторанно-готельному бізнесі необхідні резервні генератори. Вони сприяють запобіганню раптових ситуацій, пов'язаних з відключенням електроживлення. Генератори важливі також для роботи систем пожежної безпеки та життєзабезпечення.

Проведення івентів

Для проведення івентів часто необхідні резервне або мобільне джерело живлення. Найкраще рішення в такому випадку - два генератори, що працюють разом в одному контейнері і постійно забезпечують повне резервне живлення. Ці установки тихі в роботі, обидва генератори можуть підтримувати 100% електроживлення. А у разі виходу з ладу однієї установки друга приймає все навантаження на себе без збоїв і перерв.

Виробництво

Під час проблем з електропостачанням виникають простої виробництва та збої у роботі обладнання. Резервний промисловий генератор зберігає подачу живлення та підтримує ваше підприємство у робочому стані. Широкий модельний ряд та можливість застосування допоміжних опцій під конкретного клієнта дозволяє підлаштовуватись під різні галузі промисловості.

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

Наші інженери зв'яжуться з Вами та нададуть повну техніко-комерційну пропозицію щодо впровадження резервних джерел живлення

Офіційний імпортер генераторів ONIS VISA в Україні

ТОВ "NRG GROUP" – офіційний постачальник італійських дизель-генераторів торгової марки ONIS VISA в Україні.


Ми пропонуємо найкращу ціну на дизельні генератори безпосередньо від заводу виробника.


NRG GROUP пропонує системні рішення під ключ починаючи з попереднього енергетичного аудиту та розробки проекту, якщо це необхідно, до будівельних, електротехнічних та пусконалагоджувальних робіт, введення обладнання в експлуатацію та післяпродажного супроводу кожного клієнта. На всю техніку діє офіційна гарантія.


Наші інженери готові реалізувати та впровадити проект будь-якої складності на базі дизельних електростанцій ONIS VISA з наступним післяпродажним супроводом та технічним обслуговуванням.


Наші послуги

Безкоштовний попередній розрахунок проекту

Безкоштовний енергоаудит на об'єкті замовника

Постачання обладнання, виготовленого в Європі

Розробка проектної документації

Введення в експлуатацію, пусконалагоджувальні роботи

Технічне обслуговування та супровід

Що важливо знати щоб вдало купити промислову дизельну електростанцію

Підбір генераторів на Ваше підприємство


Варто поставитися з максимальною відповідальністю до вибору генератора, а також до проектування та проведення пуско-налагоджувальних робіт.


Співробітники нашої компанії проведуть аудит схеми електропостачання, виявлять можливі слабкі сторони та проблеми енергобезпеки, створять проект системи резервного чи постійного електроживлення. Допоможуть підібрати генератор, який відповідає всім вимогам та стандартам, складуть кошторис та здійснять монтаж на об'єкті.


Купити генератор на виробництво за 3 кроки

Заповніть форму щоб отримати зворотній дзвіночок від наших менеджерів або зателефонуйте прямо зараз!
Отримайте технічну картку на потрібну вам потужність на Вайбер або імейл. Узнайте наявність та знижку на позиціі на складі за хвилини!
По факту підписання контракту та оплати ми організуємо доставку на ваш обєкт, монтаж та пуско-наладку за 1-2 дні.

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ПРОЕКТУ

Наші інженери зв'яжуться з Вами та нададуть повну техніко-комерційну пропозицію щодо впровадження резервних джерел живлення